Наші послуги

Повернутися
Ми робимо вироби унікальними і пропонуємо послуги:
Обміняємо старі  ювелірні вироби  на нові

Обміняємо старі ювелірні вироби на нові

Детальніше
Родіювання

Родіювання

Детальніше
Ремонт  та реставрація  ювелірних  прикрас

Ремонт та реставрація ювелірних прикрас

Детальніше
Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Детальніше

Лазерне гравіювання

У житті кожного є дати, які хочеться закарбувати у пам’яті назавжди і деколи для цього недостатньо простих фотографій. Лазерне гравіювання є 
саме тією маленькою деталлю, яка доповнить емоції та підкреслить ексклюзивність вашої особливої події.
У мережі ювелірних салонів «Каблучка» за допомогою високоточного обладнання ми робимо гравіювання на браслетах, обручках, медальйонах 
і навіть на сережках у стислі терміни та за доступною ціною.

Родіювання

Ювелірний виріб, особливо, якщо він дістався вам у спадок або ж у вигляді подарунку від дорогої людини, завжди хочеться зберегти в ідеальному стані. Проте, на превеликий жаль, прикраси теж мають властивість зношуватися і з роками втрачають свій первинний сяючий вигляд.
Процедура родіювання здатна подарувати вашим ювелірним витворам мистецтва друге життя. Ми покриваємо золотий або срібний виріб тонким шаром родію – одного із найбільш дорогоцінних металів.
Окрім того, що після родіювання ваші прикраси перетворюються на ще більш вишукані та презентабельні, це чудова альтернатива для людей 
у яких алергія на золото. Золоті прикраси, що пройшли процедуру родіювання не викличуть у своїх власників жодних алергічних реакцій.

Реставрація та ремонт прикрас

Вироби не обов’язково мають нести велику грошову цінність для того, щоб ми сентиментально зберігали їх упродовж багатьох років. Подарунок, без залежності від ціни, часто несе в собі індивідуальні спогади та емоції. Саме тому нам добре відомо, як гірко може стати від будь – якої, навіть незначної поломки улюбленої прикраси.
Наші майстри готові виправити поломки різних ступеней складності, також ми пропонуємо послуги з реставрації ювелірних прикрас.
Реставрація відрізняється від ремонту тим, що тут ми відновлюємо елементи, яких бракує у виробі, а при ремонті лагодимо деталі, які є в наявності.

Обмін старих виробів на нові

Бувають речі, які давно вийшли з моди, така ситуація можлива і у світі ювелірних виробів. Звісно, це лише одна з причин чому у вас виникає бажання обміняти старі прикраси на більш нові та сучасні і ми з радістю вам у цьому допоможемо.
Завдяки такому обміну ви не зазнаєте зайвих чи незапланованих витрат на нові ювелірні вироби. 
Ваша стара прикраса перетворюється на повноцінний елегантний аксесуар, який ще довго тішитиме вас своєю сяючою красою.