Чоловічий вибір: ювелірні прикраси для чоловіків

В наші дні нікого не здивуєш наявністю шкатулки із прикрасами не лише у жінки, а й у чоловіка. Цікавішим та більш неочікуваним є те, що, згідно історичним згадкам, ювелірні вироби для мужчин з’явилися задовго до варіантів прикрас для жінок.

У давні часи дорогоцінне каміння у вигляді примітивних прикрас служило для сильної статі показником високого соціального статусу. Для багатьох такі вироби були талісманом, що дарував їм перемогу та захист у численних битвах.

Естетика ювелірного дизайну: що обирають світові знаменитості?

Носити ювелірні прикраси – справжнє мистецтво, яким має володіти кожна жінка. З таким вмінням, на жаль, не народжуються, але саме в цьому і криється найбільша насолода. Освоюючи тонкощі та естетику в поєднанні дорогоцінних металів, ми відкриваємо для себе нові можливості у своєму відчутті прекрасного.

 

Ювелірна астрологія

В залежності від віку, статі чи соціального статусу кожна людина обирає для себе індивідуальні прикраси. Ювелірні вироби, як і одяг, мають власні різновиди стилю і наявність варіантів тут завжди висока.
Вибір сережок, перснів чи будь – якої іншої прикраси є прив’язаним навіть до статури: для струнких – маленькі та делікатні, для високих – укорочені ланцюжки до ключиць, для низьких навпаки – подовжені і т.д.
Проте, є ще один важливий критерій вибору - це взаємодія з стародавньою наукою астрологією.

Топ 5 найцікавіших освідчень у коханні

Доволі часто можна почути жартівливу фразу про те, що найбільш швидкоплинною пам’яттю володіють юні дівчата. Проте, натомість існує ще одна - найбільш довготривалою є пам’ять закоханої жінки.

Зазвичай саме прекрасні леді, неважливо у якому віці та статусі, запам’ятовують кожну важливу хвилину знайомства з коханим чоловіком. Особливо яскравими для жінки залишаються спогади про те, як їм освідчувалися та зізнавалися у коханні.

Срібло чи золото: що обрати?

Сучасній людині дуже важко приймати рішення при покупці тієї чи іншої одиниці товару. Ринок пропонує нескінченну кількість варіантів одного і того ж продукту, а різницю між ними деколи неможливо розгледіти навіть справжньому професіоналу.

У світі ювелірних виробів ледь встигають створювати пропозицію на таку величезну кількість попиту на коштовності. Розмаїття, а головне доступність прикрас на прилавках спеціалізованих салонів приємно вражає кожного. Просте питання «а, що ж обрати?» з’являється ще на етапі вибору матеріалу з якого виготовлено виріб, не говорячи вже про його дизайн.

Види застібок на сережках

Улюблені сережки повинні радувати вас не лише унікальним дизайном, а й зручністю при носінні. Конструкція цієї прикраси включає в себе декілька елементів і застібка є однією з найважливіших.