Про нас

Перший ювелірний салон «Каблучка» було засновано у 2000 році. Сьогодні – це ціла мережа салонів
з широким асортиментом та привабливою ціновою політикою. Свою справу ми починали, виходячи
із потреби дарувати справжні щирі емоції. Ми допомагаємо приносити ці почуття у вигляді найбажанішого подарунку для ваших рідних, адже твердо переконані, що сім’я – це найбільша цінність у житті людини.

Місія

Нашою місією є популяризація ювелірних виробів від українського виробника, які завжди вирізняються своєю якістю та ексклюзивним дизайном. Ми ділимося продукцією, яку роками створюємо та вивчаємо самі, прививаючи нашим клієнтам ювелірний смак до вишуканих коштовностей.

Наші особливості

Ми прагнемо допомогти вам зробити правильний вибір, саме тому з кожним нашим клієнтом ми працюємо індивідуально. У підході до клієнта головним для нас є його вподобання та цінності.

Ваше задоволення від покупки є для нас найбільшою винагородою і ми завжди стараємося створювати для вас більше вигідних пропозицій.

Асортимент

Колекції виробів, представлених у мережі «Каблучка» - це справжні витвори ювелірного мистецтва. Вони надихають, додають вишуканості, відзеркалюючи сяйво вашого унікального внутрішнього світу. Ніжні прикраси для жінок, елегантні ювелірні вироби для чоловіків чи милі цікавинки для дітей – у нас ви знайдете подарунок для кожного!

Ціни

Ми працюємо із виробниками без посередників, що дозволяє нам формувати найбільш привабливу ціну на ринку ювелірних виробів.

Програма лояльності

Окрім цього у нас діє власна система лояльності – карти, які дарують приємні знижки для наших друзів:
Нам добре відомо, що бувають моменти, коли цінні подарунки самі мають знайти свого щасливого власника. З цієї причини карта лояльності «Каблучка» може використовуватись як подарунковий сертифікат, котрий дозволить Вашим близьким придбати прикрасу у будь – який час. Просто покладіть бажану суму на депозит Вашої карти і використовуйте його тоді, коли Вам зручно. Карта лояльності може передаватися третім особам.
Як отримати знижку
Карта
«Друг» - 5%
(сума всіх покупок від 1000 грн до 30000 грн)
Карта
«Найкращий друг» - 10%
(сума всіх покупок по карті від 30000 грн)